Sepetiniz
Sepetiniz Boş

SSL Certificate

E-Ödeme
 
Komple Çözümler
Donanım Çözümü
Hizmet Sunumu
Gizlilik & Güvenlik
Lisans & Garanti
İade Şartları
Tüketici Hakları
Sık Sorulan Sorular
Lisans Al
 
  

WEB YAZILIMLARI

  Günümüzde bir işletmenin sadece web sayfasının olması, işletmeye pek katkı sağlamamaktadır. Artık, web sayfasının işletmenin ne kadarlık işlem hacmini karşıladığı, işletme içi uygulamalarla ne kadar entegre olabildiği, pratik kullanılabilirliği, işletme maliyetlerini ne kadar azalttığı ve işletmeye, işletme müşterisine, ülke ekonomisine ne ölçüde katma değer sağladığı önem kazanmaya başlamış, bilgisayar-iletişim teknolojisi de sanal ortamda işlem ve ticaret yapmayı mümkün ve neredeyse zorunlu  hale getirmiştir.

     
          
  
FİRMANIZIN SİTESİ  
İşletmenizin web ortamında tanıtımını yapabileceğiniz yönetimi çok kolay bir internet sitesi hizmetidir. Ürünlerinizin, detayli özellikleriyle tanitildigi bir uygulamadir. Gelismis bir yönetim arayüzü mevcuttur. Bu sayede site içeriğine istediğiniz zaman müdahale edebilirsiniz. firmasiteniz.com sizin için örnek websitedir. Bu siteyi sizin firmanıza uyarlayarak firmanızın web sitesini oluşturabilirsiniz.
Fiyat:899 TL + %18 KDV      Sepete At

YAYLASOFT B2C  
B2C Nedir? Firmalarin; internet yoluyla tüketicilere ulasmasini, mevcut ürün veya hizmetlerini elektronik ortamda sunmalarini saglayan çok genis imkanlara sahip bir kanal ve dinamik e-ticaret web yazilimi uygulamasidir. Yaylasoft B2C sistemiyle hem tedarikçi firmanizin/toptancinizin hemde kendi ürünlerinizin online satisini yapabileceginiz sanal magazanizi aninda olusturabilirsiniz. Yönetim modülündeki gelismis özellikleriyle üyelerinizi, kullanicilarinizi, ürünlerinizi dinamik olarak tanimlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.
Fiyat:15000 TL + %18 KDV      Sepete At

ÜRÜNÜNÜZÜN SİTESİ  
Ürününüzün, detaylı özellikleriyle tanıtıldığı bir web uygulamasıdır. Gelismis bir yönetim arayüzü mevcuttur. Bu sayede site içeriğine istediğiniz zaman müdahale edebilirsiniz. www.esiparisim.com sizin için örnek web sitedir. Bu siteyi sizin ürününüze uyarlayıp firmanızın web sitesini oluşturabilirsiniz.
Fiyat:899 TL + %18 KDV      Sepete At

      
                  
                  

YAYLASOFT GÜNDEM


YAYLASOFT - INTERAKTIF
Bize Yazın
Demo Talebi  ÜCRETSİZ 
Sonraki Sürüm İstek
Program Eğitimleri


YAYLASOFT - TÜRKİYE
Bayilerimiz


OFİS ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Haftaiçi 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:30

Twitter'da Paylaş.. Facebook'ta Paylaş.. Google+ 'da Paylaş.. Linkedin' da Paylaş.. Mail Gönder.. Whatsapp'da Paylaş..