ETKİNLİKLER

Ana Sayfa / ETKİNLİKLER
Ticari Programlar

opencart YAYLASOFT Entegrasyonu Hizmetinizde..

Konfeksiyon işlerinizde en büyük yardımcınız YAYLASOFT Tekstil Programına yepyeni özellikler eklendi. İşleriniz artık daha da kolaylaşacak.. Mağaza takip sistemi işlerinizin yanısıra sanal mağazalarınızı da unutmadık. Önmuhasebe programından opencart web e-ticaret uygulamasına veri gönderim entegrasyonu tamamlandı. Artık muhasebe programınızdaki bilgileriniz tek tuşla otomatik Web sayfanızda yayında.. webden gelen siparişleriniz de tektuşla muhasebe programınıza otomatik indiriliyor.. Opencart sitenize aktarılan bilgilerinizi de web yazılımcılarınız aracılığıyla pazaryerlerine gönderebilirsiniz. Malum ne kadar çok pazar yeri o kadar çok satış imkanı..

02-10-2023
Ticari Programlar

YAYLASOFT DEPO STOK TAKİP PROGRAMI

Depolarınızın Tanımlamasını Yaparak Stok Giriş Çıkış Takiplerini Yapabileceğiniz,
Varyant Özelliğiyle Ürünlerinizi Alt Miktar Gruplarıyla Takip Edebileceğiniz,
Boyut, Lot Numarası, Renk, Seri gibi kriterlere göre de işlemler yapabileceğiniz,
Modüller arası entegrasyon özelliği sayesinde pratik işlemler gerçekleştirebileceğiniz,
Ürünlerin Miktar Birimleri yanında 2. Birim veya Brüt Miktarlarını girebileceğiniz,
Profesyonel Bir Depo Hesap Takip Programıdır.

08-06-2018
Ticari Programlar

YAYLASOFT DEPO VE STOK TAKİP PROGRAMI

YAYLASOFT Depo ve Stok Takip Programı; Deponuzda Stoklarınızı Alt Miktar Gruplarıyla Birlikte Takip Edebiieceğiniz, Stok, Cari, Kasa, Fatura, Döviz, Taksit, Çek Senet, Üretim, Teklif, Sipariş, Barkod hesaplarınızı rahatlıkla takip edebileceğiniz, Modüller arası entegrasyon özelliği sayesinde pratik işlemler yapabileceğiniz, Kolay Kullanım, Hızlı Sonuç, Etkin Takip esasına dayalı, İstediğiniz arama-sıralama kriterine göre raporlar alabileceğiniz, Geriye yönelik işlemler yapabileceğiniz, Otomatik Yedekleme ve Otomatik Hata Düzeltme Sistemine Sahip, Profesyonel Bir İşletme Depo Takip Programıdır.

06-01-2018
Ticari Programlar

YAYLASOFT TİCARİ YAZILIMLARI TÜM İŞLETMELERİN HİZMETİNİZDE..

Yaylasoft yazılımları Medikalci takip programından mobilyacı takip programına, perakendeci takip programından toptancı takip programına, imalat işletmesi takip programından pazarlama takip programına kadar yüzlerce sektöre hitap eder.. Kullanım kolaylığı ilkesiyle, mümkün olan en az işlemle işyerinize profesyonel bir takip sağlamak isteseniz Yaylasoft Ticari Yazılımlarını güvenle kullanabilirsiniz.

24-10-2017
Ticari Programlar

YAYLASOFT TİCARİ ENTEGRE MUHASEBE PROGRAMINI STANDART PAKET ALANA

YAYLASOFT TİCARİ ENTEGRE MUHASEBE TAKİP PROGRAMI: İşyerinizde Stok, Cari, Kasa, Fatura, Döviz, Taksit, Çek Senet, Üretim, Teklif, Sipariş, Barkod hesaplarınızı kolayca takip edebileceğiniz, modüller arası entegrasyon sayesinde pratik işlemler yapabileceğiniz, istediğiniz arama-sıralama kriterine göre raporlar alabileceğiniz,geriye yönelik işlem yapabileceğiniz, Kolay Kullanım, Hızlı Sonuç, Etkin Takip esaslı, Profesyonel İşletme Ön Muhasebe Takip Programıdır.

20-10-2017
Ticari Programlar

YAYLASOFT TİCARİ ENTEGRE MUHASEBE PROGRAMINI FULL PAKET ALANA

YAYLASOFT TİCARİ ENTEGRE PROGRAMI: İşletmenizde Stok, Cari, Kasa, Fatura, Döviz, Taksit, Çek Senet, Üretim, Teklif, Sipariş, Barkod hesaplarınızı kolayca takip edebileceğiniz, modüller arası entegrasyon sayesinde pratik işlemler yapabileceğiniz, istediğiniz arama-sıralama kriterine göre raporlar alabileceğiniz,geriye yönelik işlem yapabileceğiniz, Kolay Kullanım, Hızlı Sonuç, Etkin Takip esaslı, Profesyonel İşletme Ön Muhasebe Takip Programıdır.

20-10-2017